Коефіцієнти, що зіграли в матчі «Астон Вілла» – «Ліверпуль» (7:2)

Тарас Гончар
4 жовтня у англійській Прем’єр-лізі відбулися дві гучних сенсації: «Тоттенхем» розбив на «Олд Траффорд» «Манчестер Юнайтед» (6:1), а «Астон Вілла» вдома знищила «Ліверпуль» (7:2). Друга подія була дещо більш несподіваною, зважаючи, що 17-та команда минулого сезону обіграла чинного чемпіона Англії. Це підтверджують і коефіцієнти, що зіграли.

4 жовтня у англійській Прем’єр-лізі відбулося дві гучних сенсації: «Тоттенхем» розбив на «Олд Траффорд» «Манчестер Юнайтед (6:1)», а «Астон Вілла» вдома знищила «Ліверпуль» (7:2). Друга подія була дещо більш несподіваною, зважаючи, що дебютант ліги обіграв чемпіона Англії. Це підтверджують і коефіцієнти, які зіграли.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт