Клієнти «Парі-Матч» в Білорусі зможуть поповнювати рахунок через PayNet

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія «Парі-Матч» повідомила про впровадження можливості клієнтам з Білорусі поповнювати ігрові рахунки через платіжні термінали PayNet.

У Білорусі розміщено більше 1500 терміналів PayNet

У Білорусі розміщено більше 1500 терміналів PayNet

Тепер клієнти букмекерської компанії «Парі-Матч» в Білорусі можуть поповнювати рахунки через мережу терміналів PayNet, кількість яких по всій країні перевищує 1500. Таким чином, букмекер розраховує створити для своїх клієнтів максимально комфортні умови для оперативних транзакцій.

Мінімальна сума поповнення ігрового рахунку в «Парі-Матч» через термінал PayNet становить 40000 білоруських рублів (приблизно 53 гривні). Слід враховувати, що 5% від загальної суми депозиту будуть стягуватися як комісія. Інструкцію поповнення рахунку через PayNet клієнти «Парі-Матч» зможуть знайти на офіційному сайті букмекера parimatch.by.

Додамо, що у вересні поточного року БК «Парі-Матч» запровадила у Білорусі для своїх клієнтів нові платіжні системи «Розрахунок» і iPay.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?