Клієнти БК «Парі-Матч» зможуть забирати виграш достроково

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія «Парі-Матч» запустила опцію Cashout, яка дозволить клієнтам букмекера забирати виграші достроково. Про це «Рейтингу Букмекерів» повідомили в прес-службі БК.

dba

Букмекер запустив опцію CashOut

Як розповіли в компанії, пропозиція доступна як в прематчі, так і для ставок в лайві. Якщо клієнт робить запит на CashOut, ставка буде розрахована негайно і відповідну кількість коштів буде зараховано на його ігровий рахунок, зазначили в БК «Парі-Матч».

Функція CashOut дозволяє розрахувати ставку і вивести гроші в будь-який момент часу. Сума виграшу в цьому випадку залежить від початкового коефіцієнта ставки і від коефіцієнта на даний результат в момент використання функції.

Фінальний результат події, на яку була зроблена ставка, при цьому вже не матиме значення. Це означає, що опція CashOut дозволяє вийти з гри з мінімальними втратами або забрати виграш ще до закінчення спортивної події.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?