Клієнт William Hill зірвав джекпот в $1 млн в ігровому слоті від Playtech

Рейтинг Букмекерів

Клієнт букмекерської компанії William Hill зірвав найбільших джекпот в ігровому слоті Age of the Gods компанії Playtech. 48-річний європеєць став володарем більше $ 1 млн.

Для клієнта ця перемога стала третьою в Age of the Gods

Щасливчик, ім’я якого не розголошується з міркувань безпеки, грав онлайн в Age of the Gods: King of Olympus, доступну на сайті відомого британського букмекера. З ставки в 1 долар 48-річний гравець виграв джекпот в розмірі 999 690 доларів і ще отримав бонус у розмірі $3 тис.

Сам переможець зізнався, що нинішня вікторія в Age of the Gods стала для нього не першою, однак про виграш в один мільйон доларів він міг тільки мріяти. «Це моя улюблена гра, я вже вигравав двічі – це були суми в 50 і 1000 доларів», – заявив щасливий мільйонер.

«Age of the Gods стала історією великого успіху для наших великих партнерів. Ми запустили гру лише в травні, а вже сьогодні клієнт одного з наших постійних ліцензіатів William Hill зірвав джекпот», – передає SBC News слова операційного директора Playtech Шімона Акад.

Серія онлайн-ігор Age of the Gods була запущена в травні 2016 року компанією Playtech і включає в себе п’ять барабанів і двадцять активних ліній. Ставки приймаються в розмірі від одного центру до двадцяти п’яти євро. У грі зображені різні боги з давньогрецької міфології та інші тематичні картинки. Всього компанією Playtech вже роздано виграшів на суму понад 150 мільйонів доларів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?