Клієнт Paddy Power виграв понад $230 тис. на експресі з коефіцієнтом 6278,0

Рейтинг Букмекерів

Клієнт букмекерської компанії Paddy Power виграв більше $230 тис. після того, як зіграла його ставка-експрес, що складалася з футбольних матчів, а також результатів скачок.

Клієнт Paddy Power виграв понад $230 тис. на експресі з коефіцієнтом 6278,0

Мешканець ірландського міста Корк зібрав експрес з восьми подій, загальний коефіцієнт якого склав 6278,0. У ставку увійшли п’ять ставок на скачки, а також три футбольні матчі чемпіонатів Англії, Ірландії та Шотландії. Діапазон коефіцієнтів варіювався від 2,1 до 4,5, повідомляє Sunday World.

Чоловік зробив ставки на те, чо «Дербі» обіграє «КПР» в матчі Чемпіоншипа, «Дандолк» обіграє «Дрогеду» як після першого тайму, так і в кінці матчу, а також поставив на виїзний успіх «Абердіна» в матчі з «Данді» також з умовою, що гості будуть вести і після першого тайму.

Сума ставки везучого ірландця склала $37. На виплату клієнт отримав майже $234 тис.

«Цей ірландець зробив з нас дурнів, що ще сказати. Успіх ставки з восьми матчів, при тому, що п’ять подій – скачки, а ще три – футбол – це сильне досягнення. Що ж, нам залишається тільки прийняти це», – заявив представник Paddy Power.

Читайте також: Перемога «Лестера» і викрадення літака. П’ять божевільних п’яних ставок

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?