Клієнт Betfair забрав найбільший достроковий виграш в історії біржі

Рейтинг Букмекерів

Біржа ставок Betfair повідомила про те, що один з клієнтів компанії забрав найбільший достроковий виграш в її історії – 53 тис. фунтів ($74/8 тис.). Професійний гравець зробив експрес-ставку, яка в разі успіху принесла б йому 1/5 млн фунтів ($2/1 млн). Але, вирішивши підстрахуватися, в ході дійства він скористався функцією cash out і вивів на рахунок наявний на той час виграш. Як виявилося, правильно зробив.

Гравець втратив би все, якби не забрав виграш до початку матчу «Барселона» - «Реал Сосьєдад»

Гравець втратив би все, якби не забрав виграш до початку матчу «Барселона» – «Реал Сосьєдад»

Клієнт Betfair включив в експрес 22 матчі різних європейських футбольних турнірів минулих вихідних, пише SBC News.

До початку поєдинку «Манчестер Сіті» – «Вест Бромвіч» встигли завершитися 15 ігор, на які поставив беттор. Всі вони принесли йому потрібний результат. Гравець вже міг забрати 25 тис. фунтів ($35,3 тис.) достроково, але продовжив гру.

Однак перші хвилини матчу між “Містянами” і “Мішками” змусили його понервувати. Гравець поставив на перемогу «Манчестер Сіті», але вже на шостій хвилині Стефан Сессеньйон вивів «Вест Бромвіч» вперед. Проте, «Містяни» вирвали перемогу з рахунком 2:1, і ставка на цей матч пройшла. Після цього клієнт прийняв рішення більше не ризикувати і забрав виграш, який склав 53 тис. фунтів ($74,8 тис.).

Як з’ясувалося пізніше, беттор вчинив більш ніж розсудливо і, головне, вчасно – адже «Барселона» в гостях сенсаційно програла «Реал Сосьєдад» (гравець ставив на перемогу каталонського клубу).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?