Клаудіо Раньєрі: я не вірю букмекерам

Рейтинг Букмекерів

Головний тренер англійського «Лестера» Клаудіо Раньєрі заявив, що не вірить букмекерам, які після чергової сенсації у виконанні «Лисиць» – перемоги на виїзді над «Манчестер Сіті» – поставили їх фаворитами в гонці за звання чемпіона АПЛ.

На початку сезону ніхто не вірив в Раньєрі і його хлопців

На початку сезону ніхто не вірив в Раньєрі і його хлопців

Як пише Irish Examiner, наставник клубу-головної сенсації європейського футболу нинішнього сезону повідомив наступне: «Я не вірю букмекерам. На початку сезону вони говорили «звільнити Раньєрі». Сподіваюся, хоч раз вони матимуть рацію».

У суботу «Лестер» здолав віце-чемпіона минулого сезону «Манчестер Сіті» з рахунком 3:1. Після настільки славної вікторії над «Городянами» «Лестер» став фаворитом букмекерів на чемпіонство. Зараз поставити на підопічних Раньєрі можна за 2,75, в той час як на старті сезону їх шанси були рівні 5001,0.

Ми вже писали про те, що чемпіонство «Лестера» може завдати серйозних збитків букмекерам. Один лише Sky Bet втратить від цього більше $7,5 млн.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?