Кіпр – фаворит фіналу «Євробачення-2018» у букмекерів

Тарас Гончар

10 травня в Лісабоні відбувся другий півфінал «Євробачення-2018», 10 учасників якого приєдналися до 16 фіналістів. Згідно з оцінкою букмекерів, фаворитом конкурсу вважається представниця Кіпру Елені Фурейра.

eurovision-2018

Кіпр – фаворит фіналу «Євробачення-2018» у букмекерів

Букмекерська компанія «Парі-Матч» оцінює ймовірність того, що Кіпр виграє конкурс, коефіцієнтом 2.15 (ймовірність події – 47%). Елені Фурейра стала фаворитом «Євробачення» за кілька годин до початку першого півфіналу і з тих пір не втрачає свою позицію. У фіналі вона виступить з композицією «Fuego».

Друга країна за шансами – Ізраїль. Поставити на перемогу Нетти Барзілай з піснею «Toy» можна за коефіцієнтом 4.0 (25%). Саме вона довго була фаворитом до тих пір, поки її не обігнала співачка з Кіпру.

Замикає трійку лідерів дует з Франції Madame Monsieur з піснею «Mercy», ймовірність тріумфу якої букмекер оцінює коефіцієнтом 11.0 (9%).

У десятку лідерів також увійшли виконавиця з Литви Ієва Засімаускайте (17.0), представник Швеції Бенджамін Інгроссу (17.0), Міхаель Шульте з Німеччини (21.0), італійці Ермаль Мета і Фабріціо Моро (21.0), Олександр Рибак з Норвегії (23.0), ірландець Раян О’Шонессі (26,0) і представниця Естонії Еліна Нечаєва (31.0).

MELOVIN, на думку аналітиків, не буде претендувати на перемогу в «Євробаченні-2018». Шанси українця з піснею «Under the Ladder» оцінені коефіцієнтом 51.0 (2%).

Головні аутсайдери фіналу, за остаточною оцінкою БК, – серби Саня Ілич і Балканіка, британка SuRie та албанець Євгент Бушпепа, на перемогу яких можна зробити ставку за 321,0.

Фінал відбудеться 12 травня. Канал СТБ покаже його в прямому ефірі. Трансляція розпочнеться о 22:00 за київським часом.

Нагадаємо, що букмекери приймають ставки на курйози під час «Євробачення-2018».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт