Кіберспортивний букмекер Unikrn створив жіночу команду з відеоігор

Рейтинг Букмекерів

Кіберспортивний букмекер Unikrn оголосив про створення нового складу своєї команди з кіберспорту, до якого увійшли тільки представниці прекрасної половини людства, інформує GreekWire.

У Unikrn вважають, що за командами, у складі яких і чоловіки, і жінки, майбутнє

У Unikrn вважають, що за командами, у складі яких і чоловіки, і жінки, майбутнє

Найближчим часом світом будуть правити жінки. Саме так, вочевидь, вважають в букмекерському сервісі ставок на кіберспорт. Адже в новому складі команди Unikrn немає жодного чоловіка. Новостворена команда складається з п’яти дівчат, які будуть намагатися нав’язати боротьбу на світовій арені Counter-Strike: Global Offensive.

Генеральний директор букмекера Рахул Суд повідомив, що зараз ведуться розмови про брутальність індустрії кіберспорту, тому компанія вирішила надати можливість дівчатам на повну заявити про себе і довести свою спроможність у більш звичній для чоловіків сфері. За командами, в яких на рівних умовах грають чоловіки і жінки, майбутнє, переконаний гендиректор. На питання про заробітну плату дівчат, членів команди Unikrn з кіберспорту, Рахул жартома сказав лиш про те, що це буде найбільш високооплачувана жіноча команда.

Створення жіночого складу стало безпрецедентним кроком в індустрії кіберспорту. Його можна назвати першою реальною спробою ліквідувати гендерний розрив в співтоваристві любителів відеоігор. Однак час покаже, чи зможуть змагатися чоловіки і жінки в рівних умовах і чи не буде потрібно в недалекому майбутньому створення окремих жіночих ліг.

Раніше ми повідомляли, що світовий ринок кіберспорту досягне $ 1.9 млрд в 2018 році.

Букмекер Unikrn розробив програму по боротьбі з договірними матчами в кіберспорті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?