Керівництво «Металіста» планує розпустити основний склад через підозри у договірних матчах

Олександр Веселов

Сайт Tribuna.com повідомляє про гучну новину зі стану харківського «Металіста» – керівництво клубу має наміри розпустити головну команду через підозри у нечесній грі.

Керівництво «Металіста» підозрює основу команди в участі у «договірняках»

Керівництво «Металіста» підозрює основу команди в участі у «договірняках»

Якщо це станеться, то поточний сезон в УПЛ «Металіст», який наразі посідає 10-ту сходинку в турнірній таблиці, дограватиме гравцями дубля.

Тут варто відзначити, що наприкінці минулого року заступник генерального директора зі спортивної роботи «Металіста» Олександр Бойцан заявляв, що клуб знає про декілька «договірняків» молодіжної команди харків’ян.

А нещодавно член Виконкому Федерації футболу України Артем Франков повідомляв, що Комітет з етики та чесної гри ФФУ рекомендував визнати договірними більше десятка поєдинків у молодіжних та юнацьких чемпіонатах, згадавши і про «Металіст».

Якщо говорити про підозрілі матчі основного складу «Металіста», то раніше громадськість активно обговорювала дуель харків’ян проти донецького «Олімпіка» в 11-му турі УПЛ.

За новинами про «договірняки» в українському і світовому футболі ви можете слідкувати у спеціальній рубриці «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?