Керівництво «Чорноморця» не ставить під сумнів матч проти «Говерли»

Олександр Веселов

Генеральний директор одеського «Чорноморця» Сергій Керницький коротко прокоментував ситуацію, яка склалась навколо останнього поєдинку «Моряків» в українській Прем’єр-лізі проти ужгородської «Говерли».

Сергій Керницький не бачить підстав для коментарів

Сергій Керницький не бачить підстав для коментарів

«Рейтинг Букмекерів» детально стежив за котируваннями букмекерів на цей матч – динаміка зміни коефіцієнтів і об’єми ставок на конкретну позицію народили серйозні підозри з приводу дотримання принципів спортивної боротьби у грі. Букмекерська контора «Парі-Матч», титульний спонсор УПЛ, виключила поєдинок зі своєї лінії за день до його проведення.

Вже після завершення дуелі в Одесі підозри з приводу чистоти гри з’явились і в Федерації футболу України.

Проте, подібні факти не бентежать керівництво футбольного клубу «Чорноморець», зокрема, генеральний директор «Моряків» Сергій Керницький сказав наступне: «Ми чули про заяву ФФУ, але нічого коментувати не будемо, оскільки для цього немає ніяких підстав».

На даний скандал «Чорноморець» відреагує тільки в тому випадку, якщо внутрішня служба розслідувань ФФУ надасть докази можливого договірного характеру цього матчу. В іншому випадку «Чорноморець» також не виключає зворотної реакції у вигляді захисту своєї честі та гідності у відповідних органах, – інформує сайт Matchday.

Також нагадаємо, що поєдинок за участю «Говерли» другий тур поспіль викликає значні підозри громадськості, пов’язані з договірним характером гри. Віце-президент ужгородського клубу Олександр Шуфрич раніше заявляв, що проводить в «Говерлі» внутрішнє розслідування.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?