Кенієць виграв на ставках $2 млн, вгадавши результат 17 матчів

Рейтинг Букмекерів

28-річний кенієць зірвав джекпот в $2  млн, зробивши дві успішні ставки в букмекерській конторі.

Кенієць виграв на ставках $2 млн

Самуель Абісай зібрав два експреси і поставив на них по $2 в букмекерській компанії SportPesa. Йому вдалося вгадати результат 17 футбольних матчів, що принесло виграш в розмірі $2 млн, повідомляє BBC.

«Я планую витратити частину виграшу на підтримку місцевого футбольного клубу, а також куплю машину і вкладусь в нерухомість», – заявив Абісай.

Він також повідомив, що сумнівається в тому, що буде продовжувати робити ставки.

За повідомленнями місцевої преси, виграш кенійця – один з найбільших на території Кенії за всю історію.

Зазначимо, що керівник букмекерської компанії особисто приїхав в місто Тіка, де проживає Абісай, щоб відвезти його за виграшем в столицю Кенії – місто Найробі.

Кенійці – найазартніша нація в Африці на південь від Сахари. 75% жителів країни у віці від 17 до 35 років зізналися, що роблять ставки. Уряд стурбований цим фактом, і ввів 50%-й податок на операторів грального бізнесу. Дане рішення набуде чинності в 2018 році.

Нагадаємо, що експреси клієнтів Paddy Power і Ladbrokes також свого часу принесли чималі виграші – $230 тисяч і $64 тисяч.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?