КДК розгляне справи екс-гравців «Металіста» та «Зорі» щодо причетності до «договірняків»

Гончар Тарас

16 лютого, о 10:30, у Будинку футболу відбудеться засідання Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ, на якому, зокрема, будуть розглядатися справи «Про заяву Комітету етики стосовно матеріалів перевірки щодо футболістів ФК «Металіст» Харків» та «Про заяву Комітету етики стосовно матеріалів перевірки щодо футболістів ФК «Зоря» Луганськ».

Футболістам доведеться відповісти за скоєне перед КДК ФФУ

У зв’язку з цим КДК інформує про зазначене засідання колишніх футболістів ФК «Металіст» Харків Авер’янова М.А., Безклубюка М.Г., Бойчука Б.С., Дьякова Д.В., Ключка Д.В., Ковтка Р.А., Малика Є.В., Малиновського Н.В., Мєдвєдєва О.О., Рамазанова Р.М., Сизого С.О., Скаржинського Д.Є., Соломаху Д.Д., Ткаченка Д.І. та колишніх футболістів ФК «Зоря» Луганськ Калініна І.О., Федоренка В.В., Шапочку Д.М., Воліка І.О., Великого В.Я., Слюсара М.М., Філінкова В.Ю., Смірнова П.А., Романова С.С., Солдатенка О.Є., Скворцова Є.Д., Оленченка О.Є.

Офіційний сайт ФФУ повідомляє, що КДК готовий вислухати зазначених осіб та дозволить футболістам надати свої пояснення стосовно обставин справ.

За підсумками засідання Комітету ці гравці, якщо буде доведена їх провина, можуть отримати серйозні дисциплінарні покарання.

Нагадаємо, що луганська «Зоря» першою серед українських клубів усвідомила масштаби катастрофи гри на букмекерські контори. Клуб провів реальне внутрішнє розслідування і за його результатами відрахував з молодіжних команд 11 футболістів.

До того ж 14 екс-гравців ФК «Металіст» запідозрили в організації договірних матчів. Комітет Федерації футболу України (ФФУ) з етики та чесної гри запідозрив гравців молодіжної та юнацької команд харківського «Металіста» в навмисній здачі чотирьох матчів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?