КДК ФФУ зарахував технічну поразку «Олімпіку» U-21 в підозрілому матчі з «Карпатами» U-21

Тарас Гончар

Контрольно-дисциплінарний Комітет (КДК) Федерації футболу України прийняв рішення зарахувати донецькому «Олімпіку» технічну поразку у матчі проти «Карпат» у молодіжному чемпіонаті.

kdk-ffu

КДК ФФУ зарахував технічну поразку «Олімпіку» U-21 в підозрілому матчі з «Карпатами» U-21

Молодіжній команді «Олімпіка» зарахували технічну поразку. Це рішення стало наслідком вчинку президента клубу Владислава Гельзіна, який повів команду з поля під час матчу з «Карпатами» у чемпіонаті U-21.

Причиною такого кроку стала звістка про аномальну суму ставок на цей поєдинок в одній з букмекерських контор. Матч зупинили на 84-й хвилині за рахунку 4:0 на користь «Карпат».

Секретар КДК ФФУ Ігор Грищенко заявив, що цей матч чекає детальне розслідування.

«Ми прийняли рішення про технічну поразку для донецького «Олімпіка». Згідно з правилами, якщо на момент зупинки гри різниця в рахунку складає більше трьох голів, то залишається той результат матчу, який був на момент зупинки. Тому ми зафіксували технічну поразку з рахунком 0:4.

Також ми прийняли рішення відправити відповідні матеріали з цього матчу в Комітет з етики та чесної гри ФФУ, який повинен провести розслідування і надати свої висновки про те, чи мав цей матч ознаки договірного і чи були здійснені певні дії щодо маніпулювання його результатом з боку тих або інших футболістів», – сказав пан Грищенко в коментарі телеканалу «Футбол 1».

Нагадаємо, що за словами голови Комітету з питань етики та чесної гри Франческо Баранки, «аномальність матчу «Карпати» U-21 – «Олімпік» U-21 не викликає сумнівів».

Крім того, президент донецької команди Владислав Гельзін висловив готовність допомогти розслідуванню та навіть має певні підозри щодо організаторів матчу з фіксованим результатом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт