КДК ФФУ закликає екс-гравця «Зорі» Калініна знову пройти перевірку на поліграфі

Гончар Тарас

Контрольно-дисциплінарний Комітет Федерації футболу України прийняв рішення перевірити колишнього захисника луганського клубу Ігоря Калініна на детекторі брехні.

КДК ФФУ закликає екс-гравця «Зорі» Калініна знову пройти перевірку на поліграфі

Контрольно-дисциплінарний Комітет хоче перевірити Ігоря Калініна на детекторі брехні на предмет участі та організації договірних матчів, пише football24.ua. Додамо, що справа гравця «Зорі» тягнеться ще з 2015 року. Тоді луганський клуб вигнав 11 гравців молодіжної команди за договірні матчі. Водночас гендиректор ФК Сергій Рафаїлов заявив, що Ігор Калінін – сполучна ланка в маніпуляції подій у матчах.

Нагадаємо, що сам Ігор Калінін наполегливо заперечує свою провину, наголошуючи, що його підставили. Молодий гравець начебто пройшов тест на детекторі брехні, аби довести свою непричетність до «договірняків». Але є й інші думки з цього приводу, які вказують на вину Калініна.

Зрештою, Ігор розірвав контракт із «Зорею» та перейшов у «Зірку». Втім, в кропивницькій команді Калінін не зміг закріпитися. У лютому цьогоріч він перейшов у російський клуб «Волгар-Газпром», який виступає в чемпіонаті ФНЛ. Отож поки не відомо, чи футболіст приїде в Україну, щоби пройти перевірку на поліграфі.

Читайте також: Екс-футболіст збірної України звинуватив Миколу Павлова в «договірняках»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?