КДК ФФУ оштрафував «Олімпік» на 500 тисяч гривень за договірні матчі

Тарас Гончар

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України оштрафував ФК «Олімпік» на 500 тисяч гривень ($18 тис.). Приводом стали договірні матчі, в яких брала участь команда.

olimpic

КДК ФФУ оштрафував «Олімпік» на 500 тисяч гривень за договірні матчі

«Застосували максимальний фінансовий штраф у розмірі 500 тисяч гривень. Загалом були застосовані майже максимальні санкції, враховуючи, що це не перша історія у «Олімпіка». Три роки тому КДК вже приймав рішення щодо двох договірних матчів, які були організовані і зіграні командою «Олімпік» U-21», – заявив відповідальний секретар КДК ФФУ Ігор Грищенко в інтерв’ю «Великому футболу».

Раніше повідомлялося, що молодіжні склади клубу на два роки будуть відсторонені від участі в чемпіонаті України, а 6 вихованців «Олімпіка» довічно дискваліфікують за договірні матчі. Через деякий час в акаунті «Олімпіка» в Instagram з’явився запис із звинуваченнями на адресу голови Комітету з етики та чесної гри Франческо Баранки.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?