КДК ФФУ дискваліфікував 12 екс-гравців «Металіста» за договірні матчі

Гончар Тарас

16 лютого відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ, на якому була розглянута справа «Про заяву Комітету етики стосовно матеріалів перевірки щодо колишніх футболістів харківського «Металіста», повідомляє офіційний сайт Федерація футболу України.

Гравців відсторонено від футбольної діяльності строком від шести місяців до трьох років

За підсумками засідання КДК ФФУ, екс-гравці харківського клубу Авер’янов М.А., Безклубюк М.Г., Бойчук Б.С., Ключка Д.В., Ковток Р.А., Малик Є.В., Мєдвєдєв О.О., Рамазанов Р.М., Сизий С.О., Скаржинський Д.Є., Соломаха Д.Д та Ткаченко Д.І. отримали дискваліфікації за участь у договірних матчах.

Повідомляється, що вищевказаних гравців відсторонено від футбольної діяльності строком від шести місяців до трьох років. Для організаторів також передбачена умовна довічна дискваліфікація.

Ми раніше інформували, що у Будинку футболу відбудеться засідання Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ, на якому, зокрема, будуть розглядатися справи «Про заяву Комітету етики стосовно матеріалів перевірки щодо футболістів ФК «Металіст» Харків» та «Про заяву Комітету етики стосовно матеріалів перевірки щодо футболістів ФК «Зоря» Луганськ».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?