Католицький священик заявив, що вкрав $500 тисяч з рахунків церкви для азартних ігор

Рейтинг Букмекерів

Поліція Канади розпочала розслідування відносно священика халдейської католицької церкви в місті Лондоні, який нібито витратив на азартні ігри $500 тис., зібрані для допомоги біженцям.

Отець Амер Сака (зліва на фото) розповів єпископу, що витратив призначені для біженців гроші

Отець Амер Сака (зліва на фото) розповів єпископу, що витратив призначені для біженців гроші

Отець Амер Сака, священик халдейської католицької церкви Святого Йосипа в Лондоні, провінція Онтаріо, знаходиться під слідством з тих пір, як розповів єпископу Емануелю Шалете про втрату грошей, інформує Toronto Star.

«Він подзвонив мені по телефону і … сказав, що програв усі гроші. Я запитав: «як?», І він сказав: «азартні ігри», – розповів виданню єпископ, уточнивши, що розмова відбулася 23-го лютого.

«Ми вважаємо, що отець Сака має серйозні проблеми з азартними іграми, і що ці кошти можуть бути використані для цієї мети. Поки триває розслідування, і ми не можемо підтвердити його слова», – підкреслив Шалета.

Єпископ Еммануель Шалета, глава єпархії Мар-Аддая в Торонто, єдиної халдейської єпархії в Канаді, відразу ж усунув священика від виконання обов’язків, як тільки дізнався про зниклі гроші. Наступного дня він поїхав до Лондона і допоміг отцю Саку звернутися в інститут Саутдаун, де лікують священиків від різних недугів, включаючи депресію і сексуально розв’язану поведінку.

Слідство поки що триває, твердження про причетність отця Саки до втрати грошей ще не доведені.

Халдейська католицька церква є однією з східнокатолицьких церков. Центральна єпархія знаходиться в іракській столиці Багдаді. Основні парафіяни церкви – вихідці з Іраку і сусідніх країн. Халдейська єпархія в Торонто була заснована менше п’яти років тому. За цей час різко збільшився потік іммігрантів з Іраку і сусідніх країн в Канаду. Серед них – представники халдейських католиків, чиї громади захоплені «Ісламським державою» (терористичне угрупування).

Нещодавно схожа історія трапилася в американському штаті Луїзіана. 38-річний буддійський монах Ханг Нгуйєн Лі викрав понад $200 тис. у місцевої релігійної громади задля того, щоб покрити збитки від гри в казино в місті Лейк-Чарльз.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?