Карту преміального доступу William Hill назвали кращою

Рейтинг Букмекерів

Британська букмекерська компанія William Hill святкує успіх свого нового банківського продукту – спільної з Mastercard карти преміального доступу, яка удостоєна галузевої премії FStech awards 2015, повідомляє SBC News.

Букмекер планує розширити функціональні можливості карти

Букмекер планує розширити функціональні можливості карти

Банківський продукт британського букмекера William Hill назвали кращим рішенням по картах передоплати організаторами щорічної міжнародної премії FStech awards. Карта, завдяки якій клієнти William Hill мають прямий доступ до своїх коштів на рахунку, визнана кращою, незважаючи на жорстку конкуренцію і високий рівень представлених інновацій.

Перемога в престижній номінації, як стверджують у William Hill, є кращим показником функціональності та корисності карти. Спільний продукт з Mastercard підтверджує амбіції букмекера зайняти провідну позицію на глобальному ринку.

Це вже не перша перемога спільного продукту William Hill і Mastercard. Раніше карта преміального доступу стала кращою в номінаціях «Інновації року» та «Інновації в сфері ставок на спорт» міжнародної премії EGR Awards.

У планах букмекера розширити функціональність карти, щоб клієнти компанії змогли отримати додатковий доступ до ексклюзивних подій і спільних акцій букмекера.

Раніше ми писали про ставки, які приймають британські букмекери на погоду напередодні Різдва.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?