Кафельников: я ніколи не брав участь в договірних матчах. Мені і не пропонували

Рейтинг Букмекерів

Найтитулованіший російський тенісист і спортивний функціонер Євген Кафельников піддав сумніву слова Новака Джоковича, який заявив, що на турнірі в Санкт-Петербурзі пропонували програти за 200 тисяч доларів.

Кафельников: заява Джоковича абсолютно безпідставно

Кафельников: заява Джоковича абсолютно безпідставна

«Я взагалі ніколи не брав участь в договірних матчах. Подумайте, навіщо мені псувати свою репутацію, яку я так довго і тяжко заробляв у спорті? Це просто безглуздо. Я думаю, заява Джоковича абсолютно безпідставна. Повторюся, я закінчив грати 13 років тому, і в мій час таких пропозицій не було», – розповів Кафельников в інтерв’ю сайту «Чемпіонат».

Нагадаємо, вчора перша ракетка світу серб Новак Джокович повідомив, що в 2007-му році йому пропонували 200 тисяч доларів за те, щоб він програв у першому колі турніру в Санкт-Петербурзі. Зловмисникам не вдалося вийти на самого гравця, вони спілкувалися з членами його команди. Ті, у свою чергу, відкинули пропозицію про здачу матчу, а Джокович вирішив взагалі не їхати до Санкт-Петербургу.

Євген Кафельников – олімпійський чемпіон та переможець двох турнірів Великого шолома. На даний час є заступником директора турніру в Санкт-Петербурзі по роботі зі спортсменами.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?