Кабмін України схвалив законопроект про легалізацію гемблінгу. На черзі – голосування в парламенті

Рейтинг Букмекерів

Багатомісячні публічні «страждання» навколо легалізації на території України грального бізнесу підходять до розв’язки. Вчора на засіданні Кабінету міністрів країни був затверджений проект держбюджету на 2016-й рік, повідомляє Інтерфакс Україна. В рамках схвалених документів також значиться і законопроект про повернення гемблінгу в легальне поле.

Український Уряд дуже хоче наповнити бюджет податковими надходженнями від легального гемблінга

Український Уряд дуже хоче наповнити бюджет податковими надходженнями від легального гемблінга

Як сказав Айварас Абромавічус, міністр економічного розвитку і торгівлі України, уряд розраховує на те, що пакет документів буде позитивно проголосований Верховною Радою до кінця поточного року. Прийняття в тому числі закону про регульований гральний бізнес є однією з умов Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, що була підписано Україною.

Також своєчасне прийняття держбюджету на наступний рік дозволить країні отримати третій транш кредиту від Міжнародного валютного фонду, із допомогою якого влада України розраховує стабілізувати соціально-економічне становище.

Сьогодні проект бюджету був внесений Кабміном у Верховну Раду.

Нагадаємо, що декілька днів тому автор одного із законопроектів про легалізацію гемблінгу (так званого «документа Романюка-Кривошеї»), депутат українського парламенту Віктор Романюк розповів  «Рейтингу Букмекерів», що розраховує на ухвалення закону про легалізацію «ігорки» до Нового року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?