Ймовірність інопланетного життя підвищилася після обіцянок Клінтон розсекретити матеріали про НЛО

Рейтинг Букмекерів

Кандидат в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон пообіцяла розсекретити матеріали Білого дому про прибульців і НЛО, якщо переможе на виборах. Букмекери відреагували на цю новину: коефіцієнти на те, що інопланетне життя є, різко знизилися.

Хілларі Клінтон має намір розповісти про те, чи існують прибульці

Хілларі Клінтон має намір розповісти про те, чи існують прибульці

Після того, як Хілларі Клінтон заявила про намір пролити світло на секретні файли, пов’язані з прибульцями, якщо буде обрана президентом, в букмекерській конторі William Hill різко змінився коефіцієнт на те, що буде публічно оголошено про існування інопланетян: з 1001.0 він впав до 101.0.

Шукачі істини вже говорили про те, що в 2016-му році людство може дізнатися правду про одну з найбільших загадок в історії світу. Сама ж Клінтон в кінці минулого року заявила, що збирається дізнатися про прибульців все, що можливо.

«Я думаю, нас, можливо вже відвідали. Ми не знаємо напевно», – цитує пані Клінтон Daily Star.

«Це звучить дивно, але ставки означають, що ми ніколи ще не були настільки близькі до того, щоб дізнатися, чи самотні ми у цьому світі», – підкреслив представник William Hill Руперт Адамс, додавши, що букмекер може зіткнутися з жахливими виплатами.

Наразі, як і раніше визначаються кандидати від Демократичної і Республіканської партій. Хілларі Клінтон – фаворит перегонів на право висування в президенти США від демократів. Вона заручилася підтримкою 1692 делегатів, а для гарантованого висунення кандидат повинен набрати 2383 голоси. Фаворитом від республіканців залишається Дональд Трамп з 640 голосами (необхідно набрати 1237).

Букмекер William Hill припинив прийом ставок на цю подію. Раніше на перемогу Хілларі Клінтон за підсумками виборів можна було поставити з коефіцієнтом 1.5

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?