Іван Громіков – новий експерт команди прогнозистів «Рейтинга Букмекерів»

Сергій Деркач

Українська редакція «Рейтинга Букмекерів» продовжує поповнювати свою команду експертів і прогнозистів. Слідом за Олександром Золотогорським, який вчора показав непоганий плюс своїми прогнозами на матчі баскетбольної і футбольної команд України, ми раді вітати у своїх рядах Івана Громікова – екс-редактора відділу англійського футболу на сайті football.ua.

Іван Громіков - новий експерт "Рейтинга Букіекерів"

Іван Громіков – новий експерт “Рейтинга Букмекерів”

Іван Громіков відомий в першу чергу своєю багаторічною роботою на сайті football.ua, де висвітлював події в англійському футболі, вів тематичну конференцію.

За багато сезонів роботи оглядачем подій Туманного Альбіону на сайті football.ua зробив сотні аналітичних та історичних матеріалів, присвячених англійському футболу будь-якого рівня та будь-якої епохи.

Був постійним автором видання «Футбол Style», в 2012-у році — одним із авторів книги «Інший Футбол».

Іван – один із ведучих футбольного шоу «Камон, Плей!» на радіо «Аристократи».

У своєму блозі про ставки на спорт Іван приділятиме увагу матчам турнірів на Туманному Альбіоні, а також британським збірним. Експерт надаватиме прогнози в режимі текстів і відео. Перші прогнози – незабаром!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?