Іван Громіков – кращий прогнозист команди «РБ» у листопаді 2018 року

Тарас Гончар

За підсумками листопада 2018 року, найуспішнішим прогнозистом в команді експертів «Рейтингу Букмекерів» став Іван Громіков.

Іван Громіков – кращий прогнозист команди «РБ» у листопаді 2018 року

Іван Громіков – кращий прогнозист команди «РБ» у листопаді 2018 року

З першого по тридцяте листопада Іван Громіков зробив 10 ставок, сім з яких виявилися виграшними, лише одна програшною, а дві отримали повернення. При цьому прибуток нашого експерта склав 55,6%, а чистий прибуток – 45 доларів США, виходячи з того, що кожна ставка оцінювалася в $10. Додамо, що середній коефіцієнт виграшних ставок склав 1,78. Кращий виграшний коефіцієнт – 2,04, отриманий завдяки прогнозу на матч «Евертон» – «Брайтон» (3:1) у 11-му турі АПЛ.

Іван Громіков – відомий в Україні журналіст, фахівець з англійського футболу. Всі дорослі роки присвятив роботі в спортивних медіа. За багато сезонів роботи оглядачем подій Туманного Альбіону на сайті Football.ua зробив сотні аналітичних та історичних матеріалів, присвячених англійському футболу будь-якого рівня та будь-якої епохи. Був постійним автором видання «Футбол Style», в 2012-у році — одним із авторів книги «Інший Футбол». Іван – один із ведучих футбольного шоу «Камон, Плей!» на радіо «Остання Барикада».

До команди експертів української редакції «Рейтингу Букмекерів» увійшов у вересні 2015-го. У своєму блозі про ставки на спорт Іван в режимі текстів і відео рекомендує прогнози на матчі англійської Прем’єр-ліги, матчі англійських клубів на європейській арені, а також збірних команд Великобританії

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?