Історія лудомана: як виграти 150 тисяч доларів і залишитися ні з чим

Олександр Веселов

Одна із теорій успішної гри проти букмекера натякає – аби отримати значний виграш, треба чимало поставити. Але диявол ховається в деталях, в цьому пересвідчився один з австралійських клієнтів букмекерської контори Ladbrokes, що грав по-крупному, однак програв.

Загалом Веслі Філвуд програв 210 тисяч доларів

Загалом Веслі Філвуд програв 210 тисяч доларів

За підсумком шестигодинного нічного беттинг-марафону 35-річний Веслі Філвуд з містечка Гладстон (Квінсленд, Австралія) «спустив» 210 тисяч американських доларів. Впродовж приступу лудоманії азартний гравець зробив більше 30-ти фінансових транзакцій на власний аккаунт в Ladbrokes, поповнюючи рахунок на суми від 2-ох до 50-ти тисяч доларів. Беттор ставив на все, що заманеться, «заряджаючи» вражаючі суми (до $20 тисяч) на перемогу конкретного коня в перегонах, – розповідає австралійське видання The Observer.

Втім, починалось все не так драматично, навпаки – фортуна посміхалась, а гроші надходили на рахунок. Містер Філвуд потрапив під скорочення на одному із заводів Rio Tinto (одна з найбільших світових корпорацій в гірничо-металургійному секторі), отримавши компенсацію у розмірі $96 тисяч. Одержавши гроші, свіжоспечений безробітний вчинив відповідально, сплативши $30 тисяч за рахунками та іпотечними кредитами, проте невдовзі його захопила згубна пристрасть – гроші, що залишились ($60 тисяч), він спрямував на гемблінг.

Впродовж трьох днів активного беттингу (здебільшого на кінні та собачі перегони) Веслі Філвуд суттєво примножив свій статок – після останнього виводу коштів з ігрового аккаунту на його банківському рахунку значилася сума в $210 тисяч. «Коли я отримав транзакцію від букмекера, то почувався надзвичайно добре», – згадує гравець.

Що ж це я 

Що ж це я не зумів 

Зупинитися вчасно

«Але потім на мене щось найшло (жадібність), і я вже не міг зупинитися, вчергове поповнюючи свій ігровий рахунок – $50 тисяч, потім ще стільки ж, поки справа не дійшла до останніх двадцяти тисяч», – переповідає історію падіння щасливчик, що перетворився на невдаху, котрий програв все. Містер Філвуд не звинувачує букмекера за власні помилки, але вважає, що представники Ladbrokes могли втрутитися і допомогти своєму клієнту, коли його поведінка набула хаотичної динаміки. «Настільки швидкий беттинг руйнує життя».

Опинившись на мілині, маючи $350 тисяч, які належить погасити за іпотекою, зараз Веслі Філвуд плекає слабку надію, що йому вдасться повернути свої програні гроші. Теоретично гравець може звернутися до суду, але зазвичай такі справи завершуються не на користь позивача. Також гравець сподівається, що його випадок зможе попередити інших бетторів, аби вони не потрапили в аналогічну психологічну пастку.

Букмекерська контора Ladbrokes вже відреагувала на запит містера Філвуда, обмеживши свої практичні дії пожиттєвим закриттям рахунка лудомана. Букмекер співчуває проблемам гравця, але не може анулювати будь-які виграшні чи програшні ставки.

Раніше «Рейтинг Букмекерів» писав про інших лудоманів, що не змогли впоратися зі своїми проблемами, потрапивши до уваги ЗМІ.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?