Ірина Сергієнко представить в Лондоні унікальну книгу про гральний бізнес

Рейтинг Букмекерів

Генеральний директор Всеукраїнської спілки розвитку букмекерства (ВСРБ) Ірина Сергієнко візьме участь в роботі ICE Totally Gaming 2016, масштабного грального івенту, який пройде в Лондоні з 2-го по 4-те лютого.

Ірина Сергієнко вже вдруге візьме участь в ICE Totally Gaming

Ірина Сергієнко вже вдруге візьме участь в ICE Totally Gaming

У заході, як зазвичай, братимуть активну участь практично всі відомі бренди як букмекерського бізнесу, так і інших сегментів гемблінгу. В його рамках відбудеться і спеціалізована конференція World Regulatory Briefing, яка об’єднає експертів, що спеціалізуються на юридичному боці діяльності сфери грального бізнесу.

Серед інших фахівців в цьому році свою участь підтвердили представники IAGA (International Association of Gaming Advisors – Міжнародна асоціація гемблінг-консультантів), Європейської комісії, регуляторних органів з питань грального бізнесу Великобританії, Іспанії, Данії, Франції, Нідерландів, Бельгії.

Як повідомили «Рейтингу Букмекерів» у ВСРБ, Ірина Сергієнко планує презентувати представникам світового грального бізнесу нещодавно опубліковану унікальну книгу «Правове регулювання грального бізнесу: європейський досвід, практика в пострадянських країнах, перспективи України». Авторський колектив видання – команда юристів української компанії «Фомін, Сергієнко та партнери», директором якої також є пані Сергієнко

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?