Ірина Сергієнко: поки зарано говорити про повну зневіру іноземних БК до України

Павло Глумін

Декілька днів тому про свою відставку оголосив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. Незважаючи на раніше публічно зроблені екс-главою Кабміну заяви про намір легалізувати в країні гемблінг-бізнес, пан Яценюк зі своєю командою так і не змогли реалізувати це бажання. «Рейтинг Букмекерів» чекає переформатування українського уряду і нової активності влади в напрямку повернення грального бізнесу в країні до оподатковуваного русла. У зв’язку з цим «РБ» поставив кілька запитань Ірині Сергієнко, гендиректору Всеукраїнського союзу розвитку букмекерства.

Ірина Сергієнко: від нового українського уряду чекаємо готовності продовжувати практичну роботу по легалізації грального бізнесу

Ірина Сергієнко: від нового українського уряду чекаємо готовності продовжувати практичну роботу по легалізації грального бізнесу

– Як ви вважаєте, відставка прем’єра Яценюка може сприяти приходу в уряд України професіоналів, які поставляться до гемблінгу лояльніше, в результаті чого робота з прийняттям закону про детінізацію буде, нарешті, переведена в форсований режим?

– Я не вважаю, що питання легалізації грального бізнесу гальмувалося урядом Яценюка, хоча факт залишається фактом: свою політичну заявку щодо легалізації галузі фактично втілити в життя він не зміг. Дві спроби і дві не дуже результативні.

– Неодноразово доводилося чути про те, що певне лотерейне лобі, яким керують близькі до українського екс-прем’єру бізнесмени, зробило все для того, щоб урядовий закон про детінізацію гемблінгу був «замилений» і покладений під сукно. На вашу думку, чи можна галузі розраховувати на те, що ці люди тепер стануть мати менше важелів управління ситуацією?

– Я б так однозначно не пов’язувала лотерейне лобі з особистістю екс-прем’єра. І поки не бачу підстав вважати, що відставка прем’єра якимось чином може вплинути на можливості цього лобі. Поживемо побачимо.

– Ви регулярно спілкуєтеся з керівниками багатьох зарубіжних БК. Таке тривале затишшя після бурхливої ​​осені і радісних очікувань легалізації змусило їх переглянути своє ставлення до України в бік більшої невіри в «цивілізований» результат?

– Зарано поки говорити про повну зневіру. Але деяка спантеличеність присутня. Я думаю, що головне зараз, щоб новий український уряд виявив послідовність в питанні детінізації грального бізнесу і висловив готовність продовжувати роботу в цьому напрямку – причому з активним залученням потенційних іноземних інвесторів, грамотних експертів, громадськості.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?