Ірландський букмекер Paddy Power достроково виплатив виграші за ставками на Трампа

Рейтинг Букмекерів

Ірландська букмекерська контора Paddy Power не сумнівається, що бізнесмен Дональд Трамп, вигравши праймеріз в «супервівторок», буде головним фаворитом від республіканців в гонці за посаду президента США. Букмекер вже почав виплачувати виграші клієнтам, які поставили на те, що саме Трамп представить на виборах Республіканську партію.

Paddy Power впевнений в кандидатурі Дональда Трампа

Paddy Power впевнений в кандидатурі Дональда Трампа

Екстравагантний бізнесмен Дональд Трамп в «супервівторок» 1-го березня виграв в семи штатах від Республіканської партії, залишивши далеко за собою Теда Круза і Марко Рубіо. Букмекери впевнені: Трампа можна сміливо називати кандидатом на пост лідера країни від республіканців.

Paddy Power пішов далі всіх і заздалегідь виплатив виграші клієнтам, які поставили на Трампа, – на загальну суму близько $130 тис., інформує The New York Post. Представники букмекера пояснили це тим, що «з 1988-го року кандидат, який виграв «супервівторок», незмінно номінувався від своєї партії на президентський пост».

Один з політично підкованих клієнтів оператора поставив на бізнесмена близько $550, коли у того був коефіцієнт 41 і він тільки починав свою виборчу кампанію в статусі аутсайдера. Букмекер вже виплатив йому $22,8 тис.

У Paddy Power додали, що компанія може втратити як мінімум $1,3 млн, якщо Трамп стане президентом США.

«Супервівторок» практично ніяк не вплинув на котирування букмекерів на пост президента США. Хіларі Клінтон і Дональд Трамп тільки зміцнили свої позиції. Так, шанси Клінтон бути номінованою від демократів, за оцінками William Hill, тепер рівні 1,03 (1,07 до «супервівторка»). Шанси Трампа виступити від республіканців – 1,14 (раніше 1,2). Фаворитом президентських перегонів William Hill як і раніше вважає Хіларі Клінтон: поставити на неї можна з коефіцієнтом 1,5 (до «супервівторка» 1,61). Коефіцієнт на перемогу Трампа не змінився: 3,00.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?