Ірландський букмекер біля посольства РФ в Лондоні поставив коробку для повернення медалей

Рейтинг Букмекерів

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) 18 липня опублікувало доповідь, в якому містяться дані про застосування допінгу російськими спортсменами за підтримки держави. Після цього агентство зажадало усунути збірну Росії від участі в Олімпіаді-2016. Ірландський букмекер Paddy Power відреагував на це черговою провокаційною акцією біля посольства РФ в Лондоні, поставивши коробку з написом «Putin your medals» («покладіть всередину свої медалі»).

1

Paddy Power завжди знайде привід для провокації

«Ми поставили коробку для медалей біля російського посольства для спортсменів, які здобули нагороди незаконним шляхом», – йдеться в офіційному акаунті Paddy Power в Twitter.

Таким чином ірландський букмекер відреагував на результати розслідування, проведеного WADA, про застосування допінгу російськими спортсменами.

Як випливає з доповіді агентства, позитивні-допінг проби російських олімпійців замінювалися на чисті за допомогою співробітників спецслужб, в тому числі ФСБ, і з відома керівників Міністерства спорту РФ.

pppp

Зазначимо, що букмекерська контора OllerBet, яка відкрила прийом політичних ставок, пропонує поставити на те, усунуть збірну Росії від Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. Імовірність дискваліфікації російської команди оцінюється коефіцієнтом 2,3.

У червні, за день до матчу Росія – Англія на Євро-2016, Paddy Power вже проводив ризиковану акцію біля посольства РФ. Букмекер привіз до будівлі посольства брендовану вантажівку Paddy Power зі стилізованими під «а-ля рюс» словами, які є вільним перекладом знаменитої фрази нападника збірної Англії Джеймі Варді «Chat Shit Get Banged» («Ллєш на мене помиї – відповіси»).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?