Інтерв’ю. В’ячеслав Заховайло: «Якщо Україна нав’яже боротьбу Хорватії, то зможе зачепитися за нічию»

Гончар Тарас

Новий експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло в ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту «Рейтингу Букмекерів» розповів про своє бачення поєдинку Хорватія — Україна. Наш прогнозист вважає, що в матчі кваліфікації до чемпіонату світу мікроелементи можуть зіграти вирішальну роль у підсумку зустрічі, тому зробив ставку на нічию.

В’ячеслав Заховайло вважає, що нічия для українців буде прирівнюватися до перемоги

— Пане В’ячеславе, які у вас очікування від поєдинку Хорватія — Україна?

— Зрозуміло, що гра буде складною, підкреслюю, для обох команд. У збірної Хорватії присутні певні проблеми. Скажу, що є деякі питання щодо вибору тактики. Не зрозуміло, як вони визначаться і як гратимуть: 4-3-3 або 4-2-3-1. Мені складно передбачити.

Якщо команда зуміє нав’язати боротьбу в центрі поля, то не виключено, що зможе зачепитися за очки

Збірна України  більш передбачувана. Якщо команда зуміє нав’язати боротьбу в центрі поля, то не виключено, що зможе зачепитися за очки. Вважаю, що нічия для українців у цьому матчі буде прирівнюватися до перемоги. Така зараз ситуація.

Усе залежить від того, як вони впораються з тиском. Вони хлопці досвідчені, звикли грати на великих стадіонах. Єдиний мінус: багато гравців основної обойми не мають зараз ігрового тонусу. Це найбільша проблема збірної України. Думаю, що стандарти все вирішать. Якщо українська команда зможе цим скористатися або вибігти в швидку контратаку, це допоможе здобути позитивний результат. Хоча якщо розмірковувати по-футбольному, Хорватія повинна перемогти.

На папері наш опонент виглядає дуже й дуже переконливо, що не скажеш про українську команду.

— Андрій Шевченко намагається привчити підопічних до атакувального стилю. Чи вдасться у такій манері зіграти на виїзді?

— Думаю, що Шевченко прагне нав’язати боротьбу в центрі поля. Він захоче пресингувати гравців центральної лінії, щоби хорвати вільно не розігрували м’яч і переходили на вертикальний футбол, сподіваючись, що захист із цим впорається. Це весь атакувальний футбол, який може запропонувати Шевченко з розрахунком на контратаки.

Виходячи зі свого досвіду, скажу, що найбільшу небезпеку в майбутній зустрічі нестимуть кутові. Коли воротар перехопить м’яч, можна буде розвинути свій швидкий випад. Такі мікроелементи можуть зіграти вирішальну роль.

Україна буде пресингувати, а Хорватія спробує зіграти сильно в позиційний футбол. За рахунок флангів вони спробують обійти захист українців. На папері наш опонент виглядає дуже й дуже переконливо, що не скажеш про українську команду.

Залишити на лаві запасних Коноплянку — розкіш, яку ми не можемо собі дозволити

— На поле в Загребі вийдуть гравці, які мали більше ігрової практики, чи такі виконавці як Коноплянка, що майже не виступають у своєму клубі?

— А куди подітися? Думаю, що в старті вийде зіграна команда. Залишити на лаві запасних Коноплянку — розкіш, яку ми не можемо собі дозволити. Отож зіграють перевірені та досвідчені виконавці, на яких зроблять ставку.

Наразі складно спрогнозувати, як Шевченко розіграє центральний трикутник. Опорником буде Степаненко. На позиції «Box-to-box» не знаю, хто зіграє. Також очікую вихід у півзахисті Сидорчука. Крім того, певні проблеми з лівим оборонцем. Очевидно, що на фланзі Коноплянки потрібен надійний захисник.

Я більше схиляюся до нічиєї, ніж до перемоги господарів поля. Якби я робив ставку, то вибрав би саме такий варіант.

— У майбутній зустрічі буде відкритий футбол з багатьма голами чи долю протистояння вирішать поодинокі ситуації?

— Думаю, що голів буде мало. Найімовірніше, перший тайм буде нічийним. Таке моє припущення. Прогнози на рівні збірних це завжди складно. Наприклад, матчі клубів ми бачимо щодня. Утім, з національними командами, які тривалий час не збиралися, все непросто. Лише пригадайте, скільки було матчів, де Україна була фаворитом, але програвала матч. Наприклад, Словаччині чи Македонії.

Букмекери говорять, що фаворитами будуть хорвати. Я з ним погоджусь, але частково. 50 на 50. Я більше схиляюся до нічиєї, ніж до перемоги господарів поля. Якби я робив ставку, то вибрав би саме такий варіант.

— Наш постійний експерт Ігор Циганик узагалі прогнозує перемогу нашої збірної. Такий сценарій неможливий?

— Ставити на Україну — це занадто! Вважаю, що для нас буде перемога, якщо повернемося додому з очками. Найгеніальніший результат — нічия. Перемогти в два м’ячі чи три — це з області фантастики. У футболі все можливо, проте потрібно на речі дивитися тверезо.

Моя порада для фанатів збірної України — утримайтеся на цей поєдинок від ставок

— Отож ставите на нічийний результат у Хорватії?

— Це прогноз серцем, скажу так. Розум і досвід каже, що матч буде за хорватами. Проте серце говорить за нічию. Уболівальникам складно робити ставки на матчі своїх команд і збірних. Ставки, в принципі, це суб’єктивна річ. З одного боку ми розуміємо силу команд, однак не можемо поставити проти своїх, адже інтуїтивно підтримуємо їх. Отож моя порада для фанатів збірної України — утримайтеся на цей поєдинок від ставок. Хоча сподіваюся, що все буде гаразд.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?