Інтерв’ю. В’ячеслав Заховайло: «Суркіс повинен фінансово покарати гравців «Динамо»

Тарас Гончар
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло в ексклюзивному коментарі «РБ» розповів про своє бачення ситуації в «Динамо». На думку експерта, президент київського клубу повинен фінансово покарати гравців.
караваєв

Інтерв’ю. В’ячеслав Заховайло: «Суркіс повинен фінансово покарати гравців «Динамо»

— Що коїться з «Динамо» останнім часом?

— Думаю, що Ігор Михайлович Суркіс уже штрафує футболістів за серію поразок і нічиїх. Якщо буде сьомий матч ганьби поспіль, то гравці відчують серйозний удар по своїй кишені. Коли мова заходить про гроші, знаючи «теплу ванну» в «Динамо», це додасть їм мотивації.

Уболівальники-ветерани, яким уже за 60 чи 70 років, можуть перенести інфаркт від такої гри «Динамо»

Президент «Динамо» повинен фінансово покарати футболістів, якщо цього ще не зробив, і публічно заявити про це вболівальникам, які отримають бодай якусь сатисфакцію.

Якщо динамівці не виграють наступний матч проти «Мальме» в Лізі Європи, то гравці нескоро побачать зарплату. Будуть грати безкоштовно, чого вони заслуговують станом на сьогодні.

— Це єдиний спосіб покарати гравців?

— Так найшвидше дійде до всіх футболістів. Нехай подумають краще про вболівальників-ветеранів, яким уже за 60 чи 70 років. Вони інфаркти можуть перенести від такої гри «Динамо». Доводиться заспокійливе пити. Футболісти мають відчути народну нелюбов і щось зрозуміти.

Футболісти «Динамо» вже забули, коли їм відмовляли дівчата, тому вони так і грають у футбол

— Бесєдін після поразки від «Десни» сказав, що йому вже соромно вийти на вулицю.

— Я все життя в футболі, я знаю, що це таке. Футболіст може говорити все що завгодно, інша справа – відчувати на рефлексі. Як у собаки Павлова: коли в миску щось поклали та коли в миску нічого не поклали. Не хочу сказати, що у футболістів з інтелектом щось не те, але гравці міркують іншими категоріями. Не думаю, що їм соромно чи не не соромно. Вони ходять в такі місця, де при одній лише появі всі дівчата верещать. Футболісти «Динамо» вже забули, коли їм відмовляли, тому вони так і грають у футбол. Ця хвороба «Динамо» була у всі часи. Іноді гравців потрібно опускати на землю, а зараз це можна зробили лише завдяки грошам. Не те, щоб футболісти нічого не отримували, вони ще мають доплатити клубу за такі виступи. Не подобається – всіх розігнати, виставити на трансфер, відправити в дубль, де вони будуть отримувати п’ять копійок.

В орендах «Динамо» велика кількість мотивованих хлопців, які більше захочуть себе проявити. Після того, що ми бачили в останніх матчах, хочеться, щоб гравці вийшли з «теплої ванни». Вони ж не те, що не можуть. Як суддя не зарахував гол, динамівці розізлилися, почали створювати моменти, а потім вимкнули швидкість і все. Треба, що гравці отримували відповідно до того, як вони грають. Граєте на шосте місце в Україні – зарплатня має бути відповідною. На місці Ігоря Михайловича навіть би не думав, як покарати футболістів. Хоча, можливо, Суркіс це вже зробив.

 У гравців «Динамо» такі зарплати, що вони можуть півроку їх не бачити, але з голоду не помруть

— Контракти футболістів дозволять накладати такі санкції?

— У кожному контракті має бути пункт про «зменшення спортивної майстерності». У «Динамо» немає таких гравців, за яких треба труситися. Мессі та Марадони немає. Покарати треба всю команду, а не конкретних футболістів, включаючи тренерський штаб. Це називається колективна відповідальність. Ніхто навіть слова не скаже, тому що це заслужено. За ці гроші Ігор Михайлович краще придбає на українському ринку молодого й талановитого футболіста. Така моя думка. Можливо, непопулярна, зате дієва.

У гравців «Динамо» такі зарплати, що вони можуть півроку їх не бачити, але з голоду не помруть. Ви коли на роботі робите брак, вам за нього дають премії? Чи вам платять за дні, коли ви прогуляли? Це все риторичні питання.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт