Імовірність продовження карантину в Україні зросла до 83%

Сергій Гумен
Кількість інфікованих коронавірусом з кожним днем тільки збільшується. У зв’язку з цим в Україні можуть продовжити термін карантину, який розрахований до третього квітня.
Імовірність продовження карантину в Україні зросла до 83%

Імовірність продовження карантину в Україні зросла до 83%

Пандемія коронавірусу COVID-19 продовжує поширюватися по території України. З кожним днем ​​з’являється інформація про збільшення захворювань. У нашій країні за станом на суботу, 21-е березня, зафіксований 41 випадок хвороби. Три пацієнти померли, один видужав і вже виписаний з лікарні.

За даними МОЗ, наразі COVID-19 виявлено в наступних регіонах України: Чернівецька область – 25 випадків (1 – летальний, 1 – видужав), Житомирська область – 2 випадки (1 – летальний), Київська область – 3 випадки, Донецька область – 1 випадок , Дніпропетровська область – 2 випадки, Івано-Франківська область – 2 випадки (1 – летальний), Львівська область – 1 випадок, Тернопільська область – 1 випадок, Харківська область – 1 випадок, Київ – 3 випадки.

Через стрімке зростання захворювань аналітики букмекерської контори Favbet переглянули шанси на продовження карантину в Україні. Якщо в п’ятницю, 20-го березня, ймовірність його пролонгації оцінювалася в 62%, то в суботу, 21-го березня, вона зросла до 83% (коефіцієнт – 1,1).

Нагадаємо, що спочатку карантин був введений до третього квітня. Через пандемію коронавірусу були призупинені всі спортивні заходи в Україні та всій Європі. Також був перенесений футбольний чемпіонат Європи-2020 на літо 2021-го року, а пісенний конкурс Євробачення, проведення якого планувалося на середину травня, і зовсім скасували.

Букмекери: чи введуть в Україні надзвичайний стан через COVID-19?

Букмекери оцінили ймовірність скасування громадського транспорту в Києві

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт