Ігоря Суркіса дискваліфікували за звинувачення судів у хабарництві

Тарас Гончар

Відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України (КДК ФФУ) щодо подій у матчі 10-го туру УПЛ між «Арсенал-Київ» і «Динамо».

surkis2342

Ігоря Суркіса дискваліфікували за звинувачення судів у хабарництві

«Згідно з рапортами головного арбітра матчу і його асистента, після закінчення зустрічі з «Арсеналом-Київ» в суддівську кімнату зайшли два представники «Динамо». Це адміністратор Кашпур і президент Ігор Суркіс. Адміністратор використовував ненормативну лексику до арбітрів. А президент клубу сказав, що за 25 років у футболі такого не бачив і назвав арбітрів хабарниками. Ми розцінили ці дії образливими», – сказав Грищенко в ефірі телеканалу «Футбол 1».

Згідно з рішенням КДК ФФУ, «Динамо» оштрафоване на 250 тисяч грн за неналежну поведінку вболівальників. Окрім того, клуб попереджений у нефінансових санкціях у випадку рецидиву. Головний тренер киян Олександр Хацкевич відсторонений на 1 матч, Артем Шабанов – на 2 матчі. Президент клубу Ігор Суркіс та адміністратор Віктор Капшур отримали 3-матчеву дискваліфікацію кожний.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?