Ігор Циганик – кращий прогнозист команди «РБ» у вересні 2018 року

Тарас Гончар

За підсумками вересня 2018 року, найуспішнішим прогнозистом в команді експертів «Рейтингу Букмекерів» став Ігор Циганик.

cyganyk

Ігор Циганик – кращий прогнозист команди «РБ» у вересні 2018 року

З першого по тридцяте вересня Ігор Циганик зробив 28 ставок, 14 з яких виявилися виграшними, 13 – програшними, а одна отримала повернення. При цьому прибуток нашого експерта склав 66,5%, а чистий прибуток – 186 доларів США, виходячи з того, що кожна ставка оцінювалася в $10. Додамо, що середній коефіцієнт виграшних ставок склав 3.26. Кращий виграшний коефіцієнт – 13,50, отриманий завдяки прогнозу на матч Ліги чемпіонів «Шахтар» – «Хоффенхайм».

Ігор Циганик – ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» на каналі «2+2», там же працює коментатором. З 2000-го по 2002-ий рік був кореспондентом газети «Експрес». У 2002—2005 рр. працював на телеканалі УТ-1 кореспондентом ТО «Спорт», ведучим програми «Наш футбол». У 2005 – 2010 рр. був коментатором телеканалу «Мегаспорт». З березня 2011-го року — ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» на каналі «2+2».

До команди «Рейтингу Букмекерів» приєднався у вересні 2015-го року. У своєму блозі про ставки на спорт Ігор Циганик рекомендуватиме ставки на футбол. В пріоритеті – українські футбольні турніри.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?