Ігор Циганик – новий експерт «Рейтинга Букмекерів»

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» радий відсвяткувати нове поповнення в команді експертів. Цього разу нам вдалося запросити до команди прогнозистів відомого українського коментатора і телеведучого програми «ПРОФУТБОЛ» на каналі «2+2» Ігоря Циганика!

Ігор Циганик - новий експерт "Рейтинга Букмекерів"

Ігор Циганик – новий експерт “Рейтинга Букмекерів”

Хто такий Ігор Циганик, в Україні знають, мабуть, всі, хто цікавиться футболом і хоч трохи дивиться телевізор.

Ігор Циганик – ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» на каналі «2+2», там же працює коментатором.

Ігор Циганик закінчив факультет журналістики Львівського університету. Працював на УТ-1. З 2000-го по 2002-ий рік був кореспондентом газети «Експрес». У 2002—2005 рр. працював на телеканалі УТ-1 кореспондентом ТО «Спорт», ведучим програми «Наш футбол».

У 2005 – 2010 рр. був коментатором телеканалу «Мегаспорт». З березня 2011-го року — ведучий програми «ПроФутбол» на каналі «2+2».

У своєму блозі про ставки на спорт Ігор Циганик рекомендуватиме ставки на футбол. В пріорітеті – українські футбольні турніри. Перші прогнози вже незабаром!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?