Ігор Кочетов: «Розслідування по справі Калініна завершено, результати будуть 8-го квітня»

Олександр Веселов

Голова Комітету з етики та чесної гри Федерації футболу України Ігор Кочетов оголосив про завершення розслідування по справі договірних матчів, до яких нібито має стосунок гравець Ігор Калінін, якого за це відрахували з луганської «Зорі».

Ігор Кочетов пообіцяв, що результати розслідування будуть оприлюднені 8-го квітня

Ігор Кочетов пообіцяв, що результати розслідування будуть оприлюднені 8-го квітня

«Ми завершили розслідування у справі договірних поєдинків, в яких фігурує футболіст Ігор Калінін. Всі матеріали передамо в білоруський клуб, кольори якого захищає гравець. І нехай білоруси роблять свої висновки. До речі, результати нашого розслідування ми оголосимо восьмого квітня. Справа направлена до Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ, який має право накладати санкції», – наводить слова Ігоря Кочетові сайт Tribuna.com.

Нагадаємо, що сам Ігор Калінін наполегливо заперечує свою провину, наголошуючи, що його підставили. Молодий гравець начебто пройшов тест на детекторі брехні, аби довести свою непричетність до «договірняків». Але є й інші думки з цього приводу, які вказують на вину Калініна.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?