Ігор Кочетов: «Чотири останні гри «Говерли» – матчі з фіксованим результатом»

Олександр Веселов

Голова Комітету з етики та чесної гри Федерації футболу України Ігор Кочетов заявив, що декілька останніх поєдинків ужгородської «Говерли» в українській Прем’єр-лізі були договірними.

В дуелі «Карпат» та «Говерли» було порушено принципи спортивної боротьби

В дуелі «Карпат» та «Говерли» було порушено принципи спортивної боротьби

«Комітет з етики та чесної гри розглянув чотири останні матчі «Говерли». Це були поєдинки із заздалегідь фіксованим результатом. Матеріали передані в прокуратуру і Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ», – наводить слова Ігора Кочетова сайт Tribuna.com.

Згадаємо, з ким грала «Говерла» у чотирьох попередніх турах: «Олександрія» (0:2), «Зоря» (0:4), «Карпати» (0:3), «Динамо» (0:2). Ігор Кочетов зробив свою заяву до того, як «Говерла» завершила сьогоднішній матч проти «Волині», де також поступилась – 1:4.

Також нагадаємо, що раніше «Рейтинг Букмекерів» опублікував два матеріали, де пояснював, чому дуелі «Говерли» із донецьким «Олімпіком» (20-й тур) та одеським «Чорноморцем» (21-й тур) викликали підозри.

Ужгородська «Говерла» програла вісім останніх поєдинків УПЛ із загальним рахунком 1:19.

Наприкінці минулого року Ігор Кочетов відзначав, що вже виявлено три угруповання, які працювали над вербуванням футболістів задля договірних матчів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?