Ігор Калінін про договірний скандал: «Мабуть, тренери дубля вирішили так зі мною розправитися»

Олександр Веселов

Відрахований із «Зорі» за договірні матчі молодіжної команди клубу 20-річний футболіст Ігор Калінін, якого пізніше звинуватили в організації цих «договірняків», в черговий раз прокоментував ситуацію, заперечивши свою провину.

Ігор Калінін вважає, що тренери дубля ставилися до нього погано

Ігор Калінін вважає, що тренери дубля ставилися до нього погано

«Всі хлопці приблизно одного року і з Луганська (у молодіжному складі). І тренерам, і їм було вигідно. Я приїжджий, тренувався в Запоріжжі з першою командою. І у мене з тренерами дублюючого складу були натягнуті відносини, постійно до мене були якісь необґрунтовані претензії. І, мабуть, ставлення до мене було настільки поганим, що вони вирішили так зі мною розправитися. То мене спочатку хлопці звинувачували, а тепер вимальовується, що тренери їх змушували», – наводить слова Калініна сайт Tribuna.com.

Нагадаємо, що на початку року Ігор Калінін начебто довів свою непричетність до договірних матчів, пройшовши тест на детекторі брехні, але пізніше головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб зазначив, що ніхто з представників клубу не був присутній під час цієї процедури.

До того ж сам Калінін зізнався, що знав про «договірняк», хоча участі в ньому не брав, а голова ФФУ Андрій Павелко, який є співавтором закону про боротьбу з договірними матчами, неодноразово наголошував, що навмисне нерозголошення інформації про «договірняки» також вважається порушенням.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?