Холдинг GVC відмовився від продажу активів Bwin.party

Рейтинг Букмекерів

Холдинг GVC відхилив низку пропозицій про продаж деяких активів компанії Bwin.party, поглинання якої може завершитися 2016-го року, повідомляє iGamingBusiness.

Пропозиції стосувалися відразу декількох активів Bwin.party

Пропозиції стосувалися відразу декількох активів Bwin.party

У вересні після тривалих переговорів GVC Holdings домовився з керівництвом Bwin.Party про придбання онлайн-оператора азартних ігор. Угода оцінюється в 1.5 мільярда євро, а всі юридичні питання планується вирішити до початку 2016-го року.

Незважаючи на те, що поглинання офіційно не завершилося, на адресу GVC стали надходити пропозиції про продаж активів онлайн-оператора Bwin.party. Мова йде про бінго платформу Foxy Bingo і лотерейний бренд CashCade. Однак в холдингу відповіли відмовою на всі пропозиції сторонніх компаній.

Виконавчий директор GVC Holdings Кенні Александр повідомив, що в компанію також зверталися з пропозиціями продажу платіжної системи Kalixa та бізнесу Bwin.party в США. Проте всі переговори, за твердженням представника GVC, завершилися на попередньому етапі.

Основними цілями GVC Holdings на найближчу перспективу Кенні назвав завершення операції з поглинання, інтегрування Bwin.party в систему GVC і припинення падіння доходів онлайн-оператора. Раніше ми повідомляли, що Bwin.party зафіксувала зростання доходів від гри бінго на тлі загального скорочення виручки.

Не пропустіть: 5 найбільших злиттів і поглинань у букмекерському бізнесі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?