Хочу у в’язницю: безхатченко-лудоман зважився пограбувати букмекера, щоб поїсти і поспати в теплі

Рейтинг Букмекерів

У Дьюсбері, невеликому містечку в британському графстві Західний Йоркшир, місцевий безпритульний в розпачі зважився на спробу пограбування одного з пунктів прийому ставок букмекерської контори Ladbrokes. Проте план провалився, в результаті чого бідолаха опинився за гратами, повідомляє Examiner.

Адвокат запевняє, що його клієнт пішов на злочин, щоб поїсти і зігрітися в камері

Адвокат запевняє, що його клієнт пішов на злочин, щоб поїсти і зігрітися в камері

У суді графства Західний Йоркшир пройшло слухання у справі безхатченка Томаса О’Брайана. Чоловік після пари невдалих ставок, зроблених на останні 1,5 фунта ($2,2), зважився пограбувати букмекера. Однак бідолаха не врахував, що він не дуже змахує на професійного злочинця.

Підійшовши до каси, бездомний написав на порожньому купоні для ставок: «Це пограбування, я озброєний, просто віддай гроші» і простягнув його менеджеру. Той, у свою чергу, не розгубився при вигляді дивного грабіжника і моментально подзвонив в поліцію. Менеджер сказав у суді, що був абсолютно впевнений, що Томас не являв собою ніякої небезпеки. Навіть після того, як той вимовив: «Я серйозно».

У результаті грабіжник-невдаха був засуджений на шість місяців. Адвокат безхатченка повідомив, що 54-річний О’Брайан страждає залежністю від ставок впродовж ось вже 41-го року. На злочин він був змушений піти через те, що останнім часом сильно голодував і страждав від гіпотермії. «Він хотів зробити що-небудь для того, щоб провести ніч в камері, де тепліше і затишніше, ніж на вулиці», – безрадісно додав адвокат.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?