Хьюїтт: я здавав матчі? Ви ж розумієте, що це абсурд

Рейтинг Букмекерів

Австралійський тенісист Ллейтон Хьюїтт назвав абсурдом повідомлення про те, що він міг бути замішаний у справі про договірні матчі.

Хьюитт: не думаю, что хоть кто-то считает, что я мог сдавать матчи и быть замешан в коррупции

Хьюїтт: не думаю, що хоч хтось вважає, що я міг бути замішаний в корупції

«Упевнений, що це невдалий жарт, який не варто сприймати серйозно. Ви це прекрасно розумієте. Я знаю, що моє ім’я було згадано в тій замітці. Але не думаю, що хоч хтось вірить, що я міг здавати матчі і був замішаний в корупції. Це просто абсурд. Всім, хто хоче вести розслідування і шукати якісь докази моєї причетності до «дивних» матчів – великої удачі. Прикро, звичайно, коли твоє ім’я згадується в подібних історіях, що більше нагадують фарс», – наводить слова Х’юїтта офіційний сайт Australian Open.

Вчора спортивний блог Show Legend, що містить буквально кілька записів, повідомив, що провів дослідження матеріалів BuzzFeed і BBC про договірні матчі в тенісі. За схемою, охарактеризованій як аналіз середнього квадратичного відхилення, автори блогу виявили імена 16 можливих тенісистів, які здавали гри. У їх числі опинилися троє росіян (Ігор Андрєєв, Алекс Богомолов, Теймураз Габашвілі), Лукаш Лацко, Іван Додиг, Андрій Голубєв, Хуан Ігнасіо Чела, Ян Гайєк, Альберт Монтанес, Даніель Гімено-Травер, Янко Тіпсаревич, Метью Ебден, Денис Істомін, Майкл Расселл, а також, власне, Ллейтон Хьюїтт.

Наявність у списку австралійця, ніколи не згадуваного в контексті «дивних» матчів, і викликало основні сумніви в правдивості дослідження.

34-річний Ллейтон Хьюїтт 21 січня завершив професійну кар’єру, програвши у другому колі Australian Open Давіду Ферреру. Хьюїтт двічі перемагав на турнірах Великого шолома, а також очолював рейтинг ATP.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?