«Гуру договірняків», якого звільнили тиждень тому, знову заарештований

Олександр Веселов

Поліція Сінгапуру в черговий раз заарештувала 51-річного Дана Тана, котрого відкрито називають лідером світового злочинного синдикату з організації договірних матчів. Пройшов лише тиждень з того моменту, як Апеляційний суд Сінгапуру виніс рішення, за яким Тан, котрий два роки перебував під вартою без вироку суду, вийшов на свободу.

Дан Тан знову перебуває під слідством

Дан Тан знову перебуває під слідством

Свіже затримання поліція пояснила наступним коментарем: «Задля розслідування причетності до злочинної діяльності». Нагадаємо, що закони Сінгапуру дозволяють затримувати підозрюваного на безстроковий період без постанови суду, якщо правоохоронні органи вважають, що це в інтересах громадської безпеки.

Зауважимо, що в 2013-му році Європол, поліцейська служба Європейського союзу, провела обширне розслідування, що охопило відразу 13 європейських країн, за підсумками якого прийшла до висновку, що в Сінгапурі знаходиться центр глобальної злочинної мережі, котра маніпулює результатами спортивних подій в Європі та Азії – впродовж років даний синдикат вплинув на сотні поєдинків. У вересні того ж року були затримані 14 підозрюваних, до числа яких входив і Дан Тан.

Після його звільнення, що відбулося минулого тижня, багато хто висловлював своє незадоволення даним рішенням сінгапурської Феміди. Зокрема, колишній Генеральний секретар Інтерполу Рональд Нобл заявив: «Якщо міжнародний синдикат по організації договірних матчів не буде зупинений в Сінгапурі, весь інший світ продовжуватиме страждати від його дій».

Своє розчарування через звільнення Дана Тана висловив навіть головний керівний орган світового футболу – ФІФА.

Важливо уточнити, що адвокати затриманого заздалегідь були обізнані про повторне затримання, про що повідомили місцевим ЗМІ: «Ми знали про це, і зараз намагаємося знайти правові підстави для подібних дій поліції», – повідомляє сайт Financial Times.

Також зазначимо, що Дан Тан, повне ім’я котрого Тан Сіт Енг, не вперше опиняється у в’язниці – окрім вищеописаного ув’язнення, в 90-х роках він також був засуджений за незаконну букмекерську діяльність.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?