Грецький тенісист довічно дискваліфікований через договірні матчі

Олександр Веселов

В п’ятницю стало відомо, що професійна кар’єра 34-річного тенісиста Александроса Якуповича завершена, адже представник Греції отримав пожиттєвий бан за навмисне порушення принципів спортивної боротьби під час змагань.

Александрос Якупович отримав суворе покарання за порушення антикорупційного кодексу

Александрос Якупович отримав суворе покарання за порушення антикорупційного кодексу

В листопаді «Рейтинг Букмекерів» інформував, що Якуповича, котрий посідав 868-е місце в рейтингу ATP, визнали винним у порушенні п’яти пунктів антикорупційного кодексу. Тепер стало відомо, яке покарання понесе тенісист з Греції – довічна дискваліфікація на участь у спортивних змаганнях. Детально не повідомляється, які саме порушення скоїв Александрос Якупович, але мова йде про договірні матчі.

Найвище кар’єрне досягнення грека боснійського походження в рейтингу ATP – 267-е місце, до якого він дістався в 2008-му році. Впродовж виступів заробив біля 117-ти тисяч доларів призових, повідомляє канадський сайт TSN.

Нагадаємо, в серпні цього року двоє італійських тенісистів Потіто Стараче і Даніеле Браччіалі також були пожиттєво відсторонені від тенісу з причини участі в договірних матчах, але пізніше Апеляційний суд переглянув дане рішення та повністю скасував дискваліфікацію Стараче і скоротив термін відсторонення Браччіалі.

Раніше Європейська асоціація зі спортивної безпеки (ESSA), котра займається відстеженням та боротьбою з договірними матчами в спорті, повідомляла, що теніс займає впевнене перше місце серед усіх видів спорту за кількістю тривожних сигналів щодо договірних ознак в поєдинках.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?