Грецькі букмекери оголосили забастовку

Рейтинг Букмекерів

У Греції ліцензовані букмекери оголосили забастовку по всій країні. Причина – заплановане Мінфіном введення податку на ставки на спорт і лотереї, повідомляє Ekathimerini.

На сьогодні в Греції діє близько 4500 ліцензованих операторів

На сьогодні в Греції діє близько 4500 ліцензованих операторів

Букмекерські компанії, ліцензовані місцевою гральної комісією, проінформували про закриття своїх відділень по всій країні. Такою крайньою мірою представники гральної індустрії протестують проти запланованого впровадження податку на ставки на спорт і лотереї.

Профспілки закликали працівників букмекерських компаній зібратися сьогодні в Афінах і попрямувати до будівлі парламенту країни, щоб представники законодавчої влади змогли почути їхнє невдоволення.

На даний час в Греції здійснюють діяльність близько 4500 ліцензованих операторів. Мінфін країни пропонує ввести податок у розмірі 0,05 євро на кожну ставку та лотерейний білет, щоб забезпечити надходження додаткових 300-400 млн євро в казну держави (чого вимагають міжнародні кредитори).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?