Гравця збірної Бразилії можуть депортувати з Китаю за рекламу букмекера з японською порноактрисою

Рейтинг Букмекерів

Гравець клубу «Гуанчжоу Евергранд» і збірної Бразилії Пауліньо може бути депортований з країни за те, що він взяв участь у фотосесії для букмекера Letou разом з японською порноактрисою Цукасою Аой.

Гравця збірної Бразилії можуть депортувати з Китаю за рекламу букмекера

Як повідомив представник Пауліньо, зйомка проходила в листопаді, і про те, що це заборонено законом, футболіст просто не знав. Що ж стосується японської порноактриси, то йому представили її, як просто актрису, не уточнюючи, в яких фільмах вона знімається.

У Китаї заборонені ставки і порнографія, тому півзахисник «Гуанчжоу Евергранд» порушив одразу кілька законів країни, за що йому загрожує депортація. Однак в оточенні бразильця заявили, що ситуацію вдалося залагодити і про депортацію мови не йде, повідомляє Mirror.

Цікаво, що відразу після появи даної інформацією європейські ЗМІ повідомили про те, що Пауліньо може повернутися в Європу, де ним цікавляться «Барселона» і «Баварія». Нагадаємо, що свого часу 28-річний півзахисник був проданий в Китай з «Тоттенхема» в 2015 році.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?