Гравця «Ліверпуля» Старріджа звинуватили в ставках на футбольні матчі

Рейтинг Букмекерів

Футбольна асоціація Англії (FA) звинуватила нападника «Ліверпуля» Даніела Старріджа в ставках на футбольні матчі. Гравцеві загрожує дискваліфікація.

Гравця «Ліверпуля» Старріджа звинуватили в ставках на футбольні матчі

Гравця «Ліверпуля» Старріджа звинуватили в ставках на футбольні матчі

За даними розслідування, Старрідж зробив ставки на два матчі в січні 2018 року, що заборонено правила FA. Крім того, він нібито повідомляв третім особам інформацію, яку ті згодом використовували для ставок, повідомляє Goal.com.

У 29-річного гравця є час до 20 листопада, щоб відповісти на звинувачення. Футболістові «Ліверпуля» загрожує дискваліфікація.

«Даніел готовий співпрацювати зі слідством з усіх питань. Він запевнив клуб, що ніколи не робив ставки на футбол. Ми дочекаємося остаточного рішення по справі, перш ніж коментувати цю інформацію», – йдеться в заяві «Ліверпуля».

Раніше футбольна асоціація Англії дискваліфікувала на півтора року і оштрафувала на £30 тис. ($38,4 тис.) Джоуї Бартона. У період з 2006 до 2016 року гравець зробив 1260 ставок на футбольні матчі, виступаючи за різні англійські клуби. Після апеляції відсторонення скоротили до п’яти місяців, але Бартон все одно завершив кар’єру і став тренером ФК «Флітвуд».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?