Гравців збірної Шрі-Ланки з крикету намагалися підкупити заради «договірняка»

Олександр Веселов

Влада Шрі-Ланки займається розслідуванням справи по спробі підкупу двох гравців національної збірної з крикету, найпопулярніший вид спорту в країни, перед матчем ланкійців проти команди Вест-Індії, що відбувся у жовтні в місті Галле і завершився перемогою господарів.

Гравці Шрі-Ланки не спокусились на маніпуляції шахрая

Гравці Шрі-Ланки не спокусились на маніпуляції шахрая

Міністр спорту Шрі-Ланки Даясірі Яясекера повідомив, що підозрюваний букмекер звернувся до двох гравців національної збірної напередодні вищевказаної гри, запропонувавши грошову винагороду за дії, які б призвели до поразки Шрі-Ланки у матчі. Обидва гравці відмовились від пропозиції, та повідомили відповідні органи про інцидент.

Наразі поліція та антикорупційні структури Шрі-Ланки розпочали розслідування даної справи. Міжнародна рада з крикету також проінформована з приводу цього інциденту, – повідомляє BBC.

Минулого місяця «Рейтинг Букмекерів» інформував, що Крикет Шрі-Ланки, вищий контролюючий орган даного виду спорту в країні, дискваліфікував одного зі своїх чиновників через питання договірних матчів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?