Гравці в США втратили більше $10 млн через тачдаун на останніх секундах матчу

Рейтинг Букмекерів

Багатьох клієнтів букмекерів, які зробили ставки на фінальний матч національного чемпіонату серед коледжів з американського футболу, в ніч проти вівторка чекав неприємний сюрприз, що мав серйозні фінансові наслідки, повідомляє NY Post.

Плював Леггетт на ставки і коефіцієнти

Плював Леггетт на ставки і коефіцієнти

Йдеться про поєдинок коледжів Клемсона і Алабами, перед яким друга команда йшла явним фаворитом у букмекерів з коефіцієнтом 1,4 на перемогу проти 3,0. Сенсації не сталося, гравці з Алабами здобули в підсумку верх. Однак з перевагою лише в п’ять очок, що стали фатальними для багатьох бетторів.

Справа в тому, що перед початком поєдинку дуже великий масив ставок спостерігався на перемогу хлопців з Алабами з мінусовою форою в сім чи більше очок. Три чверті поєдинку клієнти перебували у жахливій напрузі – фаворити «зливали», перед заключною 15-хвилинкою програючи з рахунком 21:24. Позитиву клієнтам додала четверта чверть, потужна робота в атаці футболістів Алабами і, як результат, їх перевага в 12 очок за хвилину до кінця матчу ..

Проте гравець з Клемсона Джордан Леггетт вирішив зіпсувати настрій клієнтам, зробивши тачдаун за 12 секунд до фінального свистка. Підсумковий рахунок: 45:40 на користь футболістів з Алабами. Директор букмекера Wynn Джонні Авелло оцінив обсяг програшних ставок на цей матч лише в Лас-Вегасі в $10 млн.

Тим не менш, цим гравцям далеко до «підприємливого» фаната НФЛ, історію якого ми розповіли раніше.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?