Гравці «Тоттенхема» зіграли в челленджі з дартсу від William Hill

Рейтинг Букмекерів

Футболісти «Тоттенхема» Тобі Алдервейрелд, Денні Роуз, Ян Вертонген і Мішель Ворм відгукнулися на запрошення букмекера William Hill взяти участь в #WHDarts 60 Second Challenge.

Очікується, що відомі футболісти команди виступлять на William Hill World Darts

Гравці були поділені на дві команди. До першої увійшли Роуз і Ворм, а в другу – Алдервейрелд і Вертонген. Кожен з них отримав по шість дротиків.

У підсумку переможцями поєдинку стали Тобі і Ян.

Додамо, що Роуз і Вертонген є постійними відвідувачами Alexandra Palace. Очікується, що в цьому році вони виступлять на William Hill World Darts. Окрім того, на початку серпня букмекерська компанія William Hill стала офіційним беттинг-партнером «Тоттенхема» в Європі і Австралії. Угода розрахована на два роки.

Нагадаємо, що БК «Парі-Матч» запустила новорічний квест, а також спільний конкурс з Playboy Ukraine.

До того ж Уолкотт увійшов до Книги рекордів Гіннесса на турнірі Betfair, а «Барселона» і відома біржа ставок запустили рекламну акцію для фанатів

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?