Гравець зробив невдалу ставку на Супербоул і втратив більше $1 млн

Рейтинг Букмекерів

У США була прийнята велика ставка на Супербоул. Гравець зробив ставку в $1,1 млн на перемогу «Атланти» з форою «+3», однак зазнав поразки.

Гравець втратив більше $1 млн на Супербоулі

Букмекерська компанія CG Technology прийняла ставку в розмірі $1,1 млн на перемогу «Атланти Фелконс» з форою «+3». Коефіцієнт на цей результат становив 1,91, таким чином, в разі успіху гравець отримав би виграш в розмірі $1 млн, однак «Атланта» зазнала поразки в овертаймі – 28:34.

У букмекерській компанії зазначили, що після цієї ставки загальний обсяг грошей, поставлених на успіх «Атланти», перевищив суму, поставлену на «Нью-Інгленд», повідомляє ESPN.

Інший букмекер, MGM, прийняв ставку в розмірі $485 тис. На перемогу «Петріотс», зазначивши, що близько 60% обсягу всіх ставок припало на перемогу «Нью-Інгленд».

У компанії Caesars Palace заявили, що близько $100 тис. було поставлено на підкидання монети, при цьому 60% ставок припало на те, що випаде «орел». Підкидував монету екс-президент США Джордж Буш-старший. Четвертий рік поспіль випала «решка».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?